torba z juty

Torby bawełniane i z juty z nadrukiem

Różnorodność, jak i mnogość barw, a także materiałów sprawia, iż torby ekologiczne zyskują coraz większa popularność. Na rynku powstały torby ekologiczne bawełniane, oraz torby ekologiczne z juty. Juta jest materiałem produkowanym z łodyg roślin juty.

Solidne torby bawełniane i jutowe

torba z jutyWytwarza się z niej tkaninę płócienną o wąskim splocie. Materiały wytwarzane z łodyg Juty najczęściej występują w kolorach naturalnych, złotym, a także w odcieniach brązu. Najczęściej z tego materiału wykonuje się materiały dla branży ogrodniczej, jak i dla rolnictwa. Jednak coraz częściej juta, jako produkt tekstylny wykorzystywana jest to wyrobu toreb ekologicznych. Spełnia wszelkie wymogi, aby nosić miano torby eko. Jest w stu procentach biodegradowalna. Podobnie jak wcześniej wymieniona bawełna. Nowoczesne techniki znakowania, przyczyniają się do przedłużenia estetycznego wyglądu grafiki lub napisu reklamowego. Producent toreb bawełnianych i jutowych zapewnia, iż są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, a także stanowią doskonały i przede wszystkim modny dodatek. Wiele osób używa toreb ekologicznych jako nośnika reklamy lub wręcza w nich katalogi i gadżety podczas spotkań lub konferencji. Jednak torbę można również kupić samodzielnie.

torby bawełnianeJest ona fantastyczną alternatywą dla innych rodzajów toreb, gdyż charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością. Torby z juty zapewniają posiadaczom innowacyjność i indywidualność. Są one idealne dla osób dbających o środowisko, jak i lubiących niestandardowe rozwiązania i nowoczesny design. Torby bawełniane są nieco mniej awangardowe, jednak również spełniają swoją funkcję, są idealne na zakupy. Wygodne uchwyty, nie sprawiają dyskomfortu podczas ich noszenia, a także są odpowiednio długie, aby móc je nosicie na ramieniu. Następna zaletą tych toreb jest ich cena. Cechują się niskimi cenami, jak i są produktem ogólnodostępnym. Ekologiczną torbę z juty lub z bawełny posiadać może każdy. Kupić je można w wielu sklepach wielobranżowych, jak i u lokalnych producentów hand-made. Torby reklamowe posiadają zazwyczaj nadruk z logiem firmy lub jej nazwą, stanowi do bezinwazyjny sposób reklamowania się. Jednak nadruki są równe i wcale nie muszą być reklamowe.

Nadruk może stanowić napis, który odpowiada naszym cechom charakteru, przedstawia zabawny cytat, a także jest naszą ulubioną grafiką, przedstawiającą jakieś zwierze bądź zespół muzyczny lub cokolwiek innego. Ograniczeniem, jest jedynie wyobraźnia, gdyż lokalni producenci produkują również torby bawełniane i z juty na zamówienie, wykonując na nich dowolny wzór.