projektowanie logo

Projektujemy ciekawe logo w Poznaniu

Dynamicznie rozwijająca się, aktywna na rynku firma to działalność kojarząca się przede wszystkim z prestiżem oraz profesjonalizmem, dlatego każde przedsiębiorstwo potrzebuje doświadczonego specjalisty, który pomoże w zbudowaniu efektywnej strategii reklamowej wraz z projektowaniem graficznym.

Projektowanie logo przez profesjonalistów

projektowanie logoAtrakcyjne i estetyczne logo pozwoli na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, dlatego warto poszukać doświadczonego, kreatywnego grafika. Dobrze zaprojektowane logo to synonim prestiżu oraz profesjonalizmu, dlatego do podstawowych cech fachowego znaku towarowego należy przede wszystkim przejrzystość oraz prostota formy. Jeżeli chodzi o projektowanie logo w Poznaniu możemy znaleźć wielu świetnych specjalistów, zajmujących się projektowaniem graficznym. Intrygująca koncepcja logo pozwoli nam na zbudowanie silnej strategii marketingowej, a jednocześnie w pozytywny sposób wpłynie na sprecyzowanie i konkretyzację obszarów działania. Chcąc skutecznie dotrzeć do odbiorcy niezbędne jest określenie tzw. „profilu klienta”. Dobrze zaprojektowane logo powinno cechować się przede wszystkim czytelne. Ograniczona liczba kolorów oraz zastosowanie prostych, geometrycznych kształtów to klucz do sukcesu. Pierwszym etapem w obrębie prac projektowych jest przede wszystkim wnikliwa analiza strategii marketingowej, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie kompatybilnego znaku towarowego.

projektowanie logoW dalszej części graficy zajmujący się projektowaniem logo w Poznaniu przygotowują kilka propozycji, spośród których na drodze konsultacji z klientem wybierana jest najlepsza propozycja. Kolejny etap stanowi realizacja koncepcji graficznej wraz z naniesieniem poprawek oraz wykonanie wizualizacji, która umożliwi zobrazowanie naszego logo w danym środowisku. Po zakończeniu prac następuje dopełnienie kwestii formalnych, w zakres których wpisuje się przede wszystkim podpisanie umowy o przekazaniu praw autorskich. Orientacyjna cena wykonania projektu logo w Poznaniu z nielimitowaną ilością poprawek edycyjnych to koszt około 500,00zł. Wybierając taką opcję otrzymujemy dodatkowo pakiet grafik w różnego typu rozszerzeniach, takich jak format PDF oraz pliki przygotowane w wersji grafiki wektorowej umożliwiające zastosowanie dowolnego stopnia przeskalowania, projekt w wersji kolorowej oraz odcieniach szarości oraz wykonanie grafiki w kompozycji pionowej jak również poziomej. Istnieje także możliwość ubiegania się o dodatkowe warianty- w zależności od potrzeb klienta. Jeżeli natomiast potrzebna nam będzie tylko jedna wersja znaku towarowego- to za współpracę z doświadczonym grafikiem zapłacimy około 300,00zł.

Dodatkowo korzystając z usług specjalisty z zakresu technik projektowania reklamy możemy np. poprosić o zaprojektowanie wizytówek czy witryny internetowej. Takie rozwiązanie niewątpliwie pomoże nam na budowanie silnego, profesjonalnego wizerunku firmy oraz odnotowanie wzrostu wyników sprzedażowych.