Oferty pracy

Add Your Heading Text Here

Oferty prac naszych partnerów

Lakiernik

Praca w lakierni samochodowej, jako lakiernik lub pomoc lakiernika (do przyuczenia). Dobre warunki finansowe. Godziny pracy: pon. - pt.: 8-16. Praca w Szczecinie. Tel. kontaktowy: 111 111 111, e-mail: lakiernik@lakiernik.com

Mechanik samochodowy

Poszukuję doświadczonego mechanika samochodowego. Praca w Stargardzie Szczecińskim. Oferuję godziwe warunki finansowe. Dzwoń: 111 222 111. Nie odpowiadam na e-maile.

Konserwator

Poszukuję osoby z min. rocznym doświadczeniem konserwatora oraz z min. wykształceniem zawodowym. Ślij aplikację na adres: ul. Zamkowa 2 Złotów lub zamek@zlotow.com tel kontaktowy: 666 666 666.

Mechanik Maszyn

Praca w Szczecinie w dni powszednie od 9 do 18. Oferuję dobre pieniądze. Wymagam dużego doświadczenia (minimum 5lat). Mile widziane osoby z Ukrainy. Telefon kontaktowy: 111 111 222.

Praktykant

Poszukuję osoby do przyuczenia, najlepiej ucznia szkoły zawodowej lub technikum. Możliwość pracy w weekendy i robienia nadgodzin! Na prawdę warto. Aplikację ślij na adres: mondi-cars@kulczyki.org

Mechanik

Poszukuję osoby pracowitej, uczciwej i bez nałogów, która ma minimum 5 lat doświadczenia w mechanice samochodowej. Oferują atrakcyjne wynagrodzenie (3tys netto). Dzwoń pod numer 111 111 222.

Mechanik samochodowy

Zatrudnię mechanika ze znajomością elektromechaniki oraz obsługą komputerów diagnostycznych. Atrakcyjne warunki pracy. Więcej informacji pod numerem telefonu: 222 222 222.

Blacharz samochodowy

Zatrudnię doświadczonego blacharza samochodowego. Wymagane duże doświadczenie i prawo jazdy kat. B. Oferuję dobre warunki finansowe. Ślij CV na adres: emil.kajszew@gmail.com.

Mechanik

Mechanika z przynajmniej rocznym doświadczeniem. Na początek oferuję stawkę 1,7tys netto i w zależności od umiejętności po okresie próbnym podwyżki. Dzwoń pod numer: 123 123 123.

Operator dzwigu

Poszukiwany operator dźwigu z uprawnieniami oraz minimum trzyletnim doświadczeniem do prac wysokościowych na budowach w Warszawie. Dobre warunki finansowe. kariera@budimex.pl

Praktykant

Praktykantów do przyuczenia. Najlepiej z techników mechanicznych. Dzwoń pod numer: 213 213 213. Jak się sprawdzisz - zatrudnienie po ukończonej szkole na dobrych warunkach gwarantowane!

Operator Maszyn

Firma Canpack z Bydgoszczy zatrudni do swojego zespołu operatorów maszyn. Oferujemy doskonałe warunki finansowe oraz możliwość rozwoju. Więcej na stronie: www.canpack/kariera.pl

Chcesz zamieścić swoje ogłoszenie? - Skontaktuj się z nami!