diamante wear

Co charakteryzuje Diamante Wear?

W ciągu ostatnich dwudziestu lat na polskim rynku zaistniało wiele marek odzieżowych, które nastawione są nie tylko na sprzedaż, ale także na przekazywanie pewnej idei. Łączy je jakość, produkcja na terenie kraju i nastawienie na młodych odbiorców, którzy chcą kupować nowoczesne, stylowe ubrania w miejskim stylu, ale zależy im bardzo na wysokiej jakości produktów.

Diamante Wear i sukces zagraniczny

diamante wearTakie założenia spełniają, między innymi, produkty firmy Diamante Wear. Chociaż pierwszy projekt Diamante Wear powstał w roku 2009, to jednak dopiero dwa lata później firma zaczęła istnieć na rynku i wprowadziła coś więcej niż… jeden jedyny wzór koszulki, który został stworzony w 2009 roku. Oczywiście, początki były ciężkie: sama pasja i głowa pełna pomysłów nie wystarczały, aby od początku do końca stworzyć kolekcję odzieży i zainteresować nią klientów. Udało się jednak i z roku na rok firma nabierała doświadczenia w projektowaniu nowych ubrań, łączeniu kolorów (przebojem na przykład w kolekcji damskiej okazało się połączenie kolorów łososiowego i miętowego), ich produkcji i promocji. Główne medium sprzedaży stanowi internet, a stacjonarnie odzież Diamante Wear można kupić zaledwie w kilku miejscach na terenie Trójmiasta.

diamante wearNic dziwnego, skoro docelowa grupa odbiorców marki to osoby młode, zainteresowane stylem miejskim i sportowym. Dla nich internet jest głównym miejscem robienia zakupów, więc reklama również jest zamieszczana w tym medium. Diamante Wear nie jest szeroko znane w głównych mediach i kulturze, ale dorobiło się tysięcy wiernych fanów, którzy uwielbiają markę za styl, nowoczesność, podejście do tworzenia nowych ubrań, a także za fakt, iż produkcja odbywa się w Polsce, choć wcale nie jest to łatwe. Właścicielom zależy jednak, żeby marka była w całości związana z Polską i pozwalała zarobić polskim pracownikom. W ciągu ostatnich kilku lat Diamante Wear zaczęło zdobywać uznanie za granicą i odzież firmy jest dostępna w partnerskich sklepach w Czechach i Holandii oraz na terenie Wysp Brytyjskich. Biorąc pod uwagę tempo rozwoju oraz zamiary właścicieli, wkrótce ubrania firmy będą dostępne także w innych krajach. Komu można polecić Diamante Wear? Z pewnością jest to odzież dla osób młodych i młodych duchem, lubiących luźny styl, który podkreśla ich osobowość.

To właśnie daje im marka, która sięga po światowe streetwearowe trendy, ale tworzy na ich bazie coś unikalnego. Charakteryzują je na przykład wymowne duże napisy na koszulkach i bluzach, z którymi wielu osobom łatwo jest się identyfikować.